Śniadanie prasowe z wojewodą małopolskim Krzysztofem Janem Klęczarem
2024-01-11

Niebawem minie pierwszy miesiąc od momentu, gdy Krzysztof Jan Klęczar został powołany przez premiera Donalda Tuska na stanowisko wojewody małopolskiego. Był to czas wytężonej pracy – ważnych decyzji i określania priorytetów. Dziś wojewoda Krzysztof Jan Klęczar spotkał się z małopolskimi dziennikarzami na śniadaniu prasowym, aby podsumować ten okres i bezpośrednio odpowiedzieć na ich pytania.

- Chcę, aby Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie był otwarty i dostępny, a mieszkańcy na bieżąco otrzymywali informacje o sprawach, które są dla nich ważne lub ich po prostu interesują. To wszystko odbywa się w dużej mierze za Państwem pośrednictwem i dziękuję Wam za Waszą pracę. Deklaruję gotowość do stałej współpracy z Państwem – zarówno w kontekście bieżących spraw Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, jak i sytuacji kryzysowych (związanych chociażby z pogodą), z którymi zapewne będziemy się mierzyć i nie mamy na nie wpływu. Dziękuję wszystkim dziennikarzom, którzy w swoich materiałach przekazują rzetelny i merytoryczny obraz poszczególnych tematów i sytuacji. Jestem do Państwa dyspozycji. Otwartość oznacza też gotowość na krytykę. Będę się starał w nią wsłuchiwać i odpowiadać na nią. Z góry dziękuję za wszelkie konstruktywne uwagi, bo one nam wszystkim pomogą lepiej działać. Mam nadzieję, że będę mógł się z Państwem spotykać jak najczęściej – nie tylko tutaj, w Krakowie, ale także w terenie. Cieszy mnie, że przyjęli Państwo zaproszenie na nasze śniadanie prasowe. Dziękuję za to spotkanie – mówi wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 14 redakcji zarówno z Krakowa, jak z całej Małopolski. Byli obecni także: dyrektor Biura Wojewody Łukasz Krzysztofik, rzecznik prasowy i II zastępca dyrektora Biura Wojewody Joanna Paździo, II zastępca dyrektora Wydziału Administracji i Logistyki Nina Sapa oraz pracownicy Oddziału ds. Mediów i Komunikacji Społecznej.20240111_Sniadanie_prasowe 20240111_Sniadanie_prasowe 20240111_Sniadanie_prasowe 20240111_Sniadanie_prasowe
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj