„Piknik rodzinny 800+” w Korzennej już w najbliższą niedzielę
2023-07-14

Muzyka, taniec, kino, darmowa gastronomia i strefa dla dzieci – to wszystko już w najbliższą niedzielę (16 lipca) podczas „Pikniku rodzinnego 800+”, który odbędzie się w amfiteatrze w Korzennej. Serdecznie zapraszamy!

- Będą zespoły regionalne, grupy taneczne, ale też występ iluzjonisty. Na scenie pojawi się grupa Lachersi – rodowici mieszkańcy ziemi sądeckiej, grający tradycyjne melodie Lachów Sądeckich, Limanowskich i Szczyrzyckich. Wieczorem na ekranach kina plenerowego całe rodziny będą mogły zobaczyć film „Kumple z Jungli”. To nie tylko przygody superbohaterów ratujących dżunglę przed zagrożeniem, ale także opowieść o sile przyjaźni. Do tego wszystkiego – przez cały czas trwania pikniku – darmowa gastronomia. A w strefie dla dzieci moc atrakcji: laboratorium, alpaki i koniki, festiwal kolorów, turniej przedszkolaka, dmuchańce, animacje, szaleństwo kolorowych soków oraz wiele innych atrakcji – mówi wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

- Zaczynamy o godzinie 15.00. Piknik w Korzennej połączy przyjemne z pożytecznym, ale pokaże też siłę tradycji regionalnych. Serdecznie zapraszam! – mówi wojewoda małopolski Łukasz Kmita.


Korzenna_800plus
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj