Wspólne świętowanie w Porąbce Uszewskiej w gminie Dębno
2023-07-01

Meczami w nieco zmienionych składach rozpoczęły się obchody jubileuszu 50-lecia LKS Victoria Porąbka Uszewska. Rywalizowali ojcowie z synami, samorządowcy z żonami piłkarzy oraz oldboje z kadrą współczesną. Mieszkańcy gminy Dębno mogli przy tym wziąć udział w biesiadzie agroturystycznej połączonej z Konkursem Potraw Domowych oraz obejrzeć liczne występy artystyczne i koncerty.

W uroczystościach na stadionie LKS Victoria Porąbka Uszewska uczestniczył I wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz, który odczytał list skierowany do mieszkańców przez wojewodę małopolskiego Łukasza Kmitę.

- Uroczyste otwarcie obchodów 50-lecia działalności LKS Victoria Porąbka Uszewska staje się okazją do przywołania miłych wspomnień i przypomnienia sobie o sukcesach, które dawały siłę oraz przynosiły poczucie spełnienia i uzasadnionej dumy dla całej społeczności Porąbki Uszewskiej. Będący Państwa udziałem jubileusz jest jednocześnie doskonałą sposobnością do tego, aby zarysować ambitne plany na kolejne lata, owocujące – jak sobie wszyscy życzymy – rozwojem i równie satysfakcjonującymi sukcesami sportowymi – napisał wojewoda Łukasz Kmita w liście odczytanym przez I wicewojewodę małopolskiego Ryszarda Pagacza.

- Serdecznie gratuluję Władzom Klubu, jego Członkom i Sympatykom, dziękując za Wasze zaangażowanie, oddanie i inicjatywność. Niech pasja, z jaką tworzycie to miejsce, nigdy nie gaśnie, a podejmowanie piłkarskich zmagań daje odczuć wartości płynące ze sportowej rywalizacji, umacniając zarazem Waszą przyjaźń, solidarność i jedność – dodał wojewoda.


50-lecia LKS Victoria Porąbka Uszewska 50-lecia LKS Victoria Porąbka Uszewska 50-lecia LKS Victoria Porąbka Uszewska
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj