XVI Małopolski Przegląd Wokalno-Instrumentalny Środowiskowych Domów Samopomocy i Warsztatów Terapii Zajęciowej Lisia Góra 2023
2023-06-29

Muzyka jest po to, aby się nią dzielić. W myśl tego stwierdzenia już po raz szesnasty ŚDS w Lisiej Górze w powiecie tarnowskim wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowali Małopolski Przegląd Wokalno-Instrumentalny Środowiskowych Domów Samopomocy i Warsztatów Terapii Zajęciowej. W wydarzeniu wziął udział I wicewojewoda Ryszard Pagacz.

Muzyka ma moc łączenia ludzi. Pokazuje to zorganizowany już po raz szesnasty konkurs wokalno-instrumentalny dla podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy i Warsztatów Terapii Zajęciowej. Takie wydarzenia mają ogromną wartość integracyjną i jednocześnie pokazują, że niepełnosprawność nie stanowi barier. Serdecznie gratuluję wyróżnionym i wszystkim uczestnikom oraz życzę rozwijania pasji i talentów – mówi wicewojewoda Ryszard Pagacz.

Do konkursu zgłosiło się 18 placówek z całej Małopolski. Swoje talenty zaprezentowali: ŚDS Oleśnica, ŚDS Nowodworze, ŚDS Ryglice, ŚDS Stróże, ŚDS Dąbrowica, ŚDS Siedlec, ŚDS Ujanowice, ŚDS Nowy Sącz, ŚDS Niepołomice, ŚDS Limanowa, ŚDS Miechów, ŚDS Lisia Góra, WTZ w Woli Rzędzińskiej, WTZ im. Jana Pawła II w Tarnowie, WTZ w Dąbrowie Tarnowskiej, WTZ w Karwodrzy, Dzienny Ośrodek Wsparcia – filia w Bobowej oraz Dzienny Ośrodek Wsparcia – ŚDS w Gorlicach.

Po wysłuchaniu wszystkich występów jury rozpoczęło obrady. W oczekiwaniu na wyniki czas zebranym umilił gość specjalny – Mateusz Mijal. Po jego występie najlepszym uczestnikom wręczono nagrody.


Lisia_Góra_IWWO Lisia_Góra_IWWO Lisia_Góra_IWWO
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj