Wielkanocne spotkanie w Dowództwie Komponentu Wojsk Specjalnych
2023-04-03

W duchu zbliżających się Świąt na terenie Dowództwa Komponentu Wojsk Specjalnych odbyło się dziś spotkanie wielkanocne. Życzenia świąteczne złożyli I wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz oraz dowódca Komponentu Wojsk Specjalnych gen. dyw. dr inż. Sławomir Drumowicz.

Święta Wielkanocne to czas rozważania tajemnic Męki i Zmartwychwstania Chrystusa. To również czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Niech napełni on nasze serca nadzieją, spokojem, miłością i wiarą, że dobro, prawda ostatecznie zwyciężają. Życzę, aby w czasie niepewności, lęku i zagrożenia współczesnego świata Wszechmogący Bóg obdarzył łaską pokoju. Dziękuję zarazem wszystkim Żołnierzom i Pracownikom Wojsk Specjalnych za wykonywanie tak odpowiedzialnych zadań w służbie Ojczyźnie. Błogosławionych Świąt! – mówi I wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz.


Życzę zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, Świąt dających radość i odpoczynek oraz siłę do realizacji dalszych planów i wyzwań – mówi dowódca Komponentu Wojsk Specjalnych gen. dyw. dr inż. Sławomir Drumowicz.

20230403 Spotkanie wielkanocne Tyniecka 20230403 Spotkanie wielkanocne Tyniecka 20230403 Spotkanie wielkanocne Tyniecka 20230403 Spotkanie wielkanocne Tyniecka 20230403 Spotkanie wielkanocne Tyniecka
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj